| shocky2 a întrebat:

Care este cel m-ai frumos film pe care l-ai vazut vreodata si te-a impresionat foarte mult!?

Al meu este 8 mile.

Răspuns Câştigător
| Amylee_1318 a răspuns:

The Legend of 1900. Un film frumos zic eu.

7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

TITANIC
niciodata nu ma satur de acest film love struck

| Rukhsandra a răspuns:

Da 8 mile e un film foarte interesant si mi-a placut foarte mult.
Mi-au mai placut Proposal, Ugly True, 23, A walk to remember si mai multe... nimai imi vin acu in caplaughing)

| love13 a răspuns:

Mie mi-a placut foarte mult "mom, dad and her"[Just Breathe] dar si "house of wax"[casa de ceara]!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Titanic... oh, am plans atat de mult sad, Twilight si Harry Potter (si Pan's labirinth) big grin

| alabalaportocalala a răspuns:

Da si mie mi-a placut foarte mult "8mile"dar mai tare a fost "apocalips"!
parerea mea!

| Yoana a răspuns:

''bloody mary''
mie imi plac filmele de groaza crima love struck

| LolaXLillyNuSpuneNimik a răspuns:

Ohh mie imi plac doua filme atat de tare:

8 mile (L0am vazut a fost super)
Mirosul morti(am plans atat de tare ps: nu era de groaza)