| anonim_4396 a întrebat:

Care este cel mai bun film pe care l-ati vazut?
Si care este (dupa parerea voastra) cel mai prost film pe care l-ati vazut?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna intrebare!
Cel mai bun film pe care l-am vazut? Nu pot sa aleg unul, multumeste-te cu doualaughing. Requiem for a dream sau The Dark Knight. Superbe. Imi imaginez ca le-ai vazut deci nu are rost sa le descriu
Cel mai prost film vazut? Atat de multe...laughing. Sa zicem Disaster Movie. Ala m-a marcat atat de penal a fost straight face

5 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Old dogs cel mai bun si cel mai prost cu siguranta Parnassus, dupa film singura ce mi-am dat seama e cum il chema pe personajul principal happy

| doroteea a răspuns:

Sunt mai multe filme foarte frumoase pe care le-am vazut si printre ele se numara Titanic, Raise your voice, A walk to remember, The last song, The Perfect man etc... si care nu mi-au placut nu stiu ce as putea zice, dar nu imi plac filmele de groaza. In ultimile zile am vazut si eu cele 3 filme din seria Twilight si spre mirarea mea, mi-au placut. Mi-a mai placut in mod deosebit filmul x-men, de fapt desenul animat imi placea mai mult, filmul nu a fost chiar asa reusit... nu imi amintesc acum prea multe filme, dar cu siguranta au fost foarte multe care mi-au placut si destul de multe care nu mi-au placuthappy.

| BaronVonBavaria a răspuns:

Cel mai bun ''Into the wild'' si cel mai prost nu stiu ca daca ii prost filmul nu ma uit...

| αηdяεy a răspuns:

Hmm...Printre preferate : SAW VII (l-am vazut 3D in Cluj...destul de horror) Norbit, Animalul si altele. Nu prea ma uit la filme "proaste", daca nu-mi plac nu ma uit^^

| FlorinFlow a răspuns:

Sincer am mai multe filme preferate, la aventura as pune pe primul loc preferatul multora, "Lord of the Rings" - l-am vazut de multe ori, insa prima data mi' s-a parut prea bun... urmat de "Calatorie in Centrul Pamantului" - aparut in 2009 sau 2010, nu mai stiu exact cand, l-am vazut la cinema, de asemenea o foarte buna aventura...
Ca drama propun "The Notebook", dupa parerea mea cea mai buna drama! A reusit chiar sa ma impresioneze mult, avand in vedere ca nu prea imi plac dramele.

Ca cel mai prost film, la fel, nu pot nominaliza prea multe, probabil unele gen "Lord of the Rings", "Cronicile din Narnia", care au incercat sa faca ceva asemanator si a iesit un mare bullshit.