| Julia125 a întrebat:

Care este cel mai frumos film pe care l-ati vazut vreodata?(sa va faca sa plangeti) (drama&dragoste&comedie)

17 răspunsuri:
| 1000bodies a răspuns:

Eternal Sunshine of the Spotless Mind cu Kate Winslet si Jim Carrey.
Candy cu Heath Ledger si Abbie Cornish.

| noob a răspuns:

Plump Friction

| Dariusuu a răspuns:

Încearcă The Canyon 2009, chiar vei plânge!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A walk to remember... e o poveste de dragoste care la inceput pare imposibila, iar cand incepe sa functioneze ...se termina cu o drama

| Wehes a răspuns:

Warrior.
Finalu e demential!

| oanaaa16 a răspuns:

Remember me
Love like coincidences
Keith (geniall love struck)
LOL
The notebook
LA 3 metri deasupra cerului (partea 1)
Am pofta de tine ( partea a 2-a )
p.S: Merita vazute cele 2 parti, sunt fantastice
Leters to Juliet
Raise your voice
A moment to remember happy

| zozoMik a răspuns:

The notebookhappy si dear john ...clarlaughing

| mirciu1234 a răspuns:

Scary muvy 4.

| beautifulpeople a răspuns:

Remember me

| CosmiiX a răspuns:

Dear John, e superr!

| reeebook a răspuns:

Razbunarea lui logan, acel film l-am vazut la 7 ani parca si m-a facut sa plang cu lacrimi de "crocodil" cand i-a omorat familia apoi titlu face tot...chiar te rog sa-l urmaresti cred ca iti va placea (e filmul meu preferat de copilarie...)

| Sweetyy44 a răspuns:

A walk to remember! Cel mai frumos film si primul in care finalul nu e unul fericit :"(((

| CodruTz_CoRy_1991 a răspuns:

The last song

| florydyana a răspuns:

Ala micu` e cel mai haios film din lume!

| CraciunRoby1999 a răspuns:

Un film care m-a facut sa plang se numeste, A Dog Story` super si The Lord Of The Ring trilogia toate 3 filme FUNDA?