| cris501 a întrebat:

Care este emisiunea voastra preferata? argumentati! :*

3 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Imi place ''In gura presei'' cu Mircea Badea. Dar ma uit din ce in ce mai rar fiindca m-am saturat de politica happy

''Vrei sa fi milionar'' este iarasi o emisiune buna. Si... cam atat.

| Reiikó a răspuns:

Emisiunea mea preferata e Vocea Romaniei!
Imi place mult sa ascult voci minunate pentru ca la Vocea Romaniei numai voci bune vin sa cate ca sa se intoarca Moga, Smiley, Loredana sau Horia si sa le dea o sansa de a ajunge o vedeta si mai sunt si amuzanti! laughing
Mie mi se pare o emisiune foarte frumoasa care merita sa o privesti!
Si mai e o emisiune de genul asta X factor dar nu e la fel de frumoasa!
Care e emisiunea ta preferata, cris501?

| Iulia_6898 a răspuns:

X factor si vocea romanieibig grin funda?batting eyelashes