| Bloodlines a întrebat:

Care este episodul vostru preferat din "The Vampire Diaries"? (sau scena preferata)
Dar personajul/personajele preferat/e?

6 răspunsuri:
| ICanSeeAll a răspuns:

Mie imi place cel mai mult sezonul 1. Nu imi prea plac cele cu Klaus si varcolacii.

| ZâmβέŤ a răspuns:

Personajul preferat e clar Damon:X si scena preferata atunci cand Damon este afectat de muscatura de varcolac si nu mai are speranta ca vamai trai si Elena are grija de el...Mi se pare cea mai emotionanta si epica scena:X:Xlove struck

| AleD a răspuns:

Imi plac mai multe scene,deci am mai multe preferate dintre care nu pot alegahee hee. personajele peferate is jeremy,katherine,elena, damon, stephanbig grin.mi place si de boniie si restul oricumhee hee

| HandsOfTime a răspuns:

Episodul meu preferat este ep. 22 din sezonul 2.Personajul meu preferat este Damon.

| ShadowGuitar a răspuns:

Sincera,nu prea ma dau in vant dupa serial.Ma uitam la el mai mult de plictiseala, dar imi place Bonnie si Damon.happy

| Rosemarie a răspuns:

Scena mea preferata din The Vampire Diaries este atunci cand Damon ii inapoiaza lantisorul cu verbina Elenei, insa inainte de asta ii spune ca o iubeste si apoi o afce sa uite...Mi se pare superba scena.
Si...nu am nu personaj preferat. Imi place mult Damon, dar imi lac si Katherine la fel de mult.
Bine.imi plac toate, insa cele doua in special.