| Dana_Lore_1998 a întrebat:

Care este filmul cu Spider-man in care se afla ca el este omul paianjen?

Răspuns Câştigător
| GOGAIE18 a răspuns:

| Dana_Lore_1998 explică (pentru GOGAIE18):

Nu ii asta ca l-am vazut.Ii altu cand el opreste un metrou sa nu cada pe pe sine si nu are masca pe fata si afla toti si ii

4 răspunsuri:
| TheSpectacularSpidey a răspuns:

Spider Man 2 se numeste filmul, este acela cand se lupta cu Dr Octavius alias Dr Octopus.

| Raduyuu a răspuns:

Ba da asta e filmu cand peter parker nu mai are puteri după aia le primește înapoi si opreste un tren apoi afla rând pe rând harry dr octopus si apoi mary jane la finalu filmului ei sunt împreuna

| Dana_Lore_1998 explică (pentru Raduyuu):

Si cum se numeste? Care spider-man ii?