| anonim_4396 a întrebat:

ati fost la filmul de la cinema Omul Păianjen? Daca da, va rog sa-mi spuneti daca monstrii aceia sunt inficosatori in 3d, as vrea sa ma duc cu o fetita si nu vreau sa se sperie. Va rog, ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu sunt infricosatori. Cu toate ca nu ma pun in postura fetitei si nu stiu cati ani are. Deci nu mi s-au parut infricosatori, cred ca o sa ii placa. Mai mult sa te ingrijorezi de efectele vizuale si sonor sa nu fie prea... "exagerate" pentru ea, daca nu a mai fost la cinema pana acum.
Ar mai fi si limbajul care este decent, insa incercarile de flirtare dintre personajul principal si fata poate nu vrei(vreti) sa le vada. Insa nu cred nici aici ca este o problema, este pana la urma un film frumos de la Marvel si toate aceste filme ar trebui vazute.

2 răspunsuri:
| NonZarek a răspuns:

Bună, filmul e foarte bun, monștrii sunt realisti, depinde câți ani are fetita? Dacă nu e fan film acțiune sau spider-man, eu zic sa nu mergeți cu ea la film, a ar putea sa o sperie efectul 3D si sonorul, în rest, nu e foarte foarte înfricoșător, e ok

| Elena222222 a răspuns (pentru NonZarek):

Are 9 ani. Ea mi-a cerut sa mergem la acel film, oricum i-am zis ca daca nu e ok pentru ea nu mergem. Multumesc!