| LeeSC a întrebat:

Care este filmul vostru horror favorit? nu trebuie sa fie foarte de groza ci sa fie bine regizat.

Răspuns Câştigător
| AlexandruMMM a răspuns:

Friday the 13th(2009). Filmul este genial. Nu ai cum sa te plictisesti. Este foarte mult suspans si actiune. Sunt niste scene xxx, dar in rest e ok.

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

The Eyes Of My Mother (2016),It Follows (2014),Goodnight Mommy (Ich seh, Ich seh 2014), The Childhood Of A Leader (2015), The Autopsy Of Jane Doe (2016)

| Omis a răspuns:

Halloween(toate partile), Hostel 3, The Conjuring, Insidious, Drag me to hell, Amityville, House of wax, Exorcizarea lui Emily Rose, I know what you did last summer, I still know what you did last summer, The woman in black 1 si 2, The grudge(toate partile), Cimitirul animalelor ....cam astea ar fi in mare. Am vazut mult mai multe, doar ca acum nu mi le mai amintesc, oricum cele pe care ti le-am enumerat sunt super faine si se incadreaza perfect in genul asta de film.

| Damonana a răspuns:

The conjuring 2, asa cum s-a mai zis si ouija 2.
Ps: o sa apara anul asta the nun(este fantoma din the conjuring 2) si din cate stiu si the conjuring 3 big grin abia asteptlaughing)

| TFKatarina a răspuns:

Preferatul meu e Conjuring 2.Este si partea 1 dar mie mi-a placut mai mult cea de a 2a, ti-l recomand cu placere! big grin