| Roxanabuiltforsin a întrebat:

Care este filmul vostru favorit? De ce va place?

6 răspunsuri:
| AG a răspuns:

The butterfly effect 1. E o drama psihologica, asta e motivul principallaughing

| emima a răspuns:

Mie imi place kites este un film indian si este foarte frumos

| kairy65 a răspuns:

Red Riding Hood este unul dintre preferatele mele ( chiar daca am mai multe), dar acesta imi place pentru ca 2 baieti se cearta pe aceeasi fata, dar numai unul dintre ei o poate avea haha laughing

| Raduhh a răspuns:

Home alone 1 si home alone 2 sunt preferatele mele le privesc foarte des :-)

| Paty7 a răspuns:

Buna. happy Si Twilight! Pentru ca este asa. love struck Nu'l pot explica, este foarte frumos si transmite emotii puternice. Eu una il ador! love struck

| DrGaby40 a răspuns:

Fast Five (Fast&Furious 5) super tare filmul la fel si Fast and Furious 4