| RMG a întrebat:

Filmul vostru preferat, argumentati

8 răspunsuri:
| Oliveoo a răspuns:

Mi-a placut foarte mult National treasure cu Nicolas Cage, in primul rand pentru ca el este actorul meu preferat si in al doilea rand pentru ca mereu m-am ferit de filme de aventura dar iata ca am descoperit ca nu sunt chiar asa plictisitoare si pline de fantezie precum le credeam.

| faramatania a răspuns:

Exam,cât se poate de original, misterios de la început până la sfârșit și cu final impredictibil.

| greyhound a răspuns:

LOTR, n-am ce argumenta din moment ce e cel mai bun film din istoria lumii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Dark Knight.
Imi place datorita personajului secundar, Joker, intepretat de regretatul Heath Ledger. Nu stiu cat de secundar este, deoarece in unele momente ale filmului ii i-a fata lui Batman. Un Joker sumbru si nebun care in foarte multe momente ale fimului are niste replici de te da pe spate. Un Joker despre care nu se stie absolut NIMIC, nici macar de unde are cicatricile, pentru ca, dupa cum observam in film, de fiecare data vine cu o alta poveste. Un film care te tine in suspans de la inceput pana la sfarsit. Actiune avem din plin. Nu-i lipseste absolut nimic. Dupa parerea mea este cel mai bun film regizat de C. Nolan pana acum. Ar mai fi si Inception, care-i si el foarte bun.

| 00SweetTweety00 a răspuns:

Hey love struck
Preferatul meu : AMPRENTE MORTALE ♥ ♥ ♥ printre cele mai infricosatoare filme thriller/horror urmarite, atat pentru povestea initiala care iti taia rasuflarea, cat si pentru desfasurare si cadrele atat de sumbre. totul a fost intr-o ambianta perfecta cu actorii ce si-au jucat rolurile cat mai bine cu putinta, iar rasturnarile de situatie s-au resimtit si ele considerabil in finalul acela uimitor, ce a fost atat de inspirat si de neasteptat. recomand acest film cu mare placere, insa la o ora proprie, undeva dupa 22, pentru un succes garantat! ♥
Te pup ♥ love struck

| andrey663 a răspuns:

Fast and furious 5.Finalul e foarte tare, plus ca tot filmul e palpitant.

| Munteanu_Claudiu_1990 a răspuns:

Spidermen 1 2 3 imi palace ca e cu actiune

| dannyskill a răspuns:

Man of Steel cel mai bun film cu superman care a fost facut pana acum