| LoveChocolatexD a întrebat:

Heii! Va place The Vampire Diaries? ♥ Si care este personajul vostru preferat? :*.

P.S. Parerile mele si poze cu actorii sunt aici : http://xthevampirediariesx.sunphoto.ro/ ♥.

Răspuns Câştigător
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Un timp m-am uitat si eu la TVD, dar apoi am inceput sa ma uit la PLLlove struck.
Mi-a placut foarte mult TVD. Imi plac mult Stefan si Damon. Pai lasand la o parte aspectul fizichee hee, la Stefan imi place felul de a iubi si la Damon ca este misterios si ca nu ii place sa-si arate sentimentele chiar daca are si imi place modul in care se manifesta atunci.
*-*

| LoveChocolatexD explică (pentru SimonaNicoletaღ):

Exact la fel si la miine puppy dog eyes. Partea cu Stefan si Damon :3.

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru LoveChocolatexD):

hee hee, iti recomand serialul Pretty little liars:X. Este super!
*-*

| LoveChocolatexD explică (pentru SimonaNicoletaღ):

Chiar aveam de gand sa ma uit puppy dog eyes. Mersii pentru recomandare :*.

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru LoveChocolatexD):

Cu placere, happy :*!
*-*

6 răspunsuri:
| Liiia7 a răspuns:

Damon imi place la el faptul ca seamana foarte mult cu mine: Misterios, glumet si isi ascunde sentimentele. Imi place si de Klaus...

| TheDreamerGirl a răspuns:

Ahh, ador TVD