| d3monyc a întrebat:

Care imi recomanda un film bun? dau fundita daca e unul care nu l-am vazut si chiar merita vazut

7 răspunsuri:
| nom a răspuns:

If only,inception,dear john, the notebook, remeber mehappy

| Robbe a răspuns:

1.After Life laughing filmu e tare dar sfarsitu te lasa cu semne de?

2.Season of the Witch;

3.I am Legend cu Will Smith :X

4.I am Omega

5.I am Number 4.
bft

| măcheamăăăî a răspuns:

The baby`s room...am auzit ca e fain

| ζøvع a răspuns:

Hotel pentru catzei
Ps I love you :X merita

| dianaa_9543 a răspuns:

Panic room.
Seria twilight.
Step up.
Orphan.
Vertige.

| MissBimbo a răspuns:

Avatar big grinTitanic[asta sigur l-ai vazut], The Fast and The Furios, Saw e unul super cool asta ti-l recomand big grin e un film de groaza care are 7 parti e super big grin

| vipoletaviperita a răspuns:

The animal, dirthy dids, filantropica(asta este cel mai tare), amintiri din epoca de aur, etc.