| NastyCatii a întrebat:

Care imi spune un serial interesant si atragator? Inafara de Anatomia lui Grey, Prison Breack, Doi barbati si jumatate, Mentalistu, Client list si War at home. Pe astea le-am vazut deja big grin.

Răspuns Câştigător
| marcelushh97 a răspuns:

1.Pretty Little Liars
2.The nine lives of Chloe King
3.Hellcats
4.The secret circle

2&4 sunt sf...
3 e cu majorete si in Pretty little liars este muuuult mister.

*2, 3 si 4 au 1 singur sezon in timp ce 1 are 3 si inca se filmeaza.

| NastyCatii explică (pentru marcelushh97):

De pretty little liars am tot auzit ca ii foarte fain. daca ii mister imi place thinking Despre ce ii vorba in Hellcats?

25 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Game of Thrones.

P.s.: "Prison Breack" e, de fapt, 'Prison Break".

| Saddelyx a răspuns:

1.Married with children
2.Alias
3.Heroes
4.Pretty Little Liars
5.Glee
6.Chuck
7.30 Rock
8.Supernatural
9.Seinfeld
10.Parenthood

| stlucian a răspuns:

Incep cu ce ai inceput tu dupa preferinte: The 4400, Finge; apoi Cheers e vechi dar bun, Joey si ar mai fii multe dar cred ca poti alege singura: raspuns pe adresa stlucian@yahoo.com si prietenilor (NastyCatii)

| M25M a răspuns:

Lost.

| NastyCatii explică (pentru M25M):

Am uitat sa il mentionez. si pe ala l-am vazut big grin super serialu

| M25M a răspuns (pentru NastyCatii):

Incearca The Walking Dead, Terminator the Sarah Connor Chronicles, The O.C., Friends, That 70's Show (ultimele doua sunt sitcomuri care merita vazute)

| M25M a răspuns (pentru NastyCatii):

A, si House M.D. (Alzheimer-ul asta)

| Solsagan a răspuns:

The Walking Dead. House M.D.

| Adelin89 a răspuns:

Iubiri Secrete!

| Clouds a răspuns:

Supernatural...e super taree.happy

| NastyCatii explică (pentru Clouds):

Din cate stiu ii prea de groaza. nu vreau sa am imagini din alea in cap

| Clouds a răspuns (pentru NastyCatii):

laughing)) nu e chiar de groaza..are si cateva faze amuzante.dar dupa ce te-ai uitat o sa vrei sa-l vezi pana la capat. garantez. e super tare chiar merita.

| Clouds a răspuns (pentru Clouds):

Sau uitete la dexter..sau true blood..sau fratii grim/ tongue

| NastyCatii explică (pentru Clouds):

Tu numa cu din astea de groaza vi laughing grimm am vazut primul ep din curiozitate vara trecuta si ala ii serial de groaza in toata regula!

| Clouds a răspuns (pentru NastyCatii):

laughing)) daca astea imi plac.tongue

| NastyCatii explică (pentru Clouds):

Am inteles da ti-am zis ca nu imi trebuie din astea laughing

| farsoareaehheee a răspuns:

Sherlok holmes si dr. watson e super tare e genu de serial detectiv cu criminalistica, nu stiu daca iti plac genu de filme, da asta are ceva aparte.

| pufipuf a răspuns:

Hei happy
The vampire diaries
Touch
si va aparea in curand un film destul de interersant : " The mortal intruments :city of bones "
Uite-te la traillere ca sa te convingi ca sunt tariwinking

| rupenzori a răspuns:

Seinfeld, Friends...

| ConcertOfMozart a răspuns:

Suleyman Magnificul.

| shotgun a răspuns:

Arrow,daca esti interesat de filme cu eroi si de actiune/aventura, serialu asta e numai bun! Sau mai poti viziona Person Of Interest, Monk si Married with Children!

| KizooBebee a răspuns:

The vampire diaries, True blood...