| DestinyDD a întrebat:

Care-mi zice si mie un film fain de comedie?

10 răspunsuri:
| yoo23 a răspuns:

'' ali g indahouse'' e misto rau

| Tymmi a răspuns:

The ugly truth.
Mariaj de Vegas
Leap year

| Andrew1998 a răspuns:

White Chicks, eu m-am prapadit de ras dupa 10 minute de film

| BLG a răspuns:

American pie(sunt mai multe nr), sunt plecat in oras, the girl next door, spider plant man

| Echo a răspuns:

Due Date (Sorocul pe romana )winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The girl next door... si este un film bestial care e horror si se cheama house of wax merita sa le vezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si cel mai fain filme de comedie este cu 17 agaian. si este vb despre un barbat de 30 si ceva d ani care se intoarce din nou la 17 si isi reia viata dar intr-un stil amuzant. il poti cauta si vedea gratis pe situl http://www.topfilmeonline.com/

| adriancraiescu a răspuns:

Stan si Bran! Cele mai bune filme de comedie cu Stan si Bran! Razi de nu mai poti, crede-ma!

| Adriana_9241 a răspuns:

Cavalerul Negru
Joanna
Stan si Bran (daca nu iti place Charlie Chaplin)