| userul7200 a întrebat:

Care seriale de pe disney le urati cel mai mult? Eu: Violetta, Nu-i vina mea.

12 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Randy Cunningham Băiatul Ninja si I love Violetta.

| RobertMoon a răspuns:

În general urasc Disney Channel, dar ma mai uit din cand in cand la iCarly.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Cand ma uitam la DESENE ANIMATE, cu litere mari, si eu uram emisiunea aia. E prea pentru fete... zic asta chiar daca nu m-am uitat vreo data decat la inceputul unui singur episod. Vine de la nume.

| Katherine20 a răspuns:

Violetta, Bobocii Isteți,Austin&Ally etc... cam toate serialele astea noi de pe disney.
Îmi e dor de vechile seriale ca Wizards of WaverlyPlace, Hannah Montana, Zack&Cody, Camp Rock, Sonny with a chance, H2O,Jonas... big grin

| AdycuThebest a răspuns:

Liv si Maddie.hee hee).
la violeta ma uitam ca se uitau surorile melehee hee)

| 03Didy03C a răspuns:

Nu stiu Desenele animate, Dar totusi recunosc ca ma uit la cele de pe nick! Dar mno desenele animate adevarate de pe Disney raman: Clopotica, Cenusareasa, Alba ca Zapada etc.
Am 12 ani acum ma intereseaza filmele!

| ingerinaripat a răspuns:

Violetta, Bobocii isteti, Cloud 9

| laurthelegend a răspuns:

Urasc:violetta,bobocii isteti
Ador:ciudateni

| sjgdhsa a răspuns:

Si eu tot VIolletta sau cum se scrie ii dau ceva seara.

http://i.imgur.com/uB13Z5C.jpg

Dedicatie lu violeta.

| anca2002 a răspuns:

Violatta, I

| chihai a răspuns:

Eu urasc violetta
cei 7 pitici