| maryoparfum a întrebat:

Care stie cum se numeste filmul acela cu copilul egiptean lasat pe raul nil si gasit de doi parinti si dupa cv timp copilul creste in jur de 12 13 ani si si este protejat de un sarpe nu mai tin minte mai multe detalii este un film mai vechi dar stiu ca e misto care stie va rog ajutati-ma cu numele filmului multumesc

Răspuns Câştigător
| xCookiieMonster a răspuns:

Se numeste "Al saptelea manuscris ". Sunt sigura ca asa se numea deoarece mi-am placut enorm filmul si nu am cum sa uit ceea ce imi place smug Funda?

| maryoparfum explică (pentru xCookiieMonster):

Dap asta e filmul super film mersi mult nai idee de cand il cautam

4 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Nu este vorba oare de un film cu Moise?

| ellutza a răspuns:

Tarzan?