| denisTiky a întrebat:

Care stie de unde pot sa fac rost de un cont de Netflix gratis? Stiu ca este account dispenser, dar nu stiu daca merge, am incercat mai demult si nu a mers. Daca stiti voi ceva site sau daca aveti un cont pe care nu il mai folositi, puteti sa il trimiteti prin mesaj privat? Multumesc anticipat.

8 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu este. Poti sa descarci ce vrei de pe net sau sa te uiti pe site-uri gratuite. Dar nu sunt metode de a obtine abonament gratuit.

| BogdanBz a răspuns:

Netflix e o platorma de streaming online care necesita abonament lunar. Nu exista posibilitatea de a accesa gratis aceasta platforma. Singura solutie prin care poti avea acces la ea pentru o perioada limitata (trial), e atunci cand esti un utilizator nou si folosesti un card nemaifolosit pana atunci. Mi se pare ca iti da 14 zile free trial, timp in care poti viziona totul gratuit. Mare antentie sa dai cancel din timp, daca nu, dupa aceste 14 zile iti vor lua bani din contul cu care te-ai inscris.

| Sociopatul a răspuns:

Pai asa vreau si eu laughing

| EzeQuielz a răspuns:

Un prim dispenser ar fi:
http://cyber-hub.net/netflixdispenser.php
sunt mai multe dispensere pentru alte platforme, gen Spotify, Minecraft, etc.
Al doilea ar fi:
http://cyber-hub.net/netflixdispenser.php
Multa bafta!

| denisTiky explică (pentru EzeQuielz):

Pai care e al doilea? Sunt 2 linkuri la fel

| NoneOfUrBusiness a răspuns:

La Netflix ai 1 luna gratis. Dar eu nu inteleg de ce tu si alti 4 prieteni nu va luati un abonament la Netflix 12€/4=3€ pe luna fiecare, adica 15 lei cu aproximatie, zau daca e scump.

| denisTiky explică (pentru NoneOfUrBusiness):

Pentru ca nu ma uit tot timpul la filme, doar cand vad unul frumos il caut pe Netflix, daca m-as uita zilnic sau ma rog. del putin o data la 2-3 zile as cumpara, si nu are rost sa platesc abonament aiurea doar pentru ca ma uit odata la cine stie cat timp la un film

| xelauratob a răspuns:

Daca vrei abonament premium la 1 € (Ultra HD + 4 useri) - detalii: support@freeflix4k.tk