| vreauTotulSauNimic a întrebat:

As vrea sa imi fac un cont pe Clopotel.ro, mai mult pentru teste ca sunt unele foarte interesante si as vrea sa le fac, dar nu pot daca nu am cont si nu cumpar aceea cheie.
V-as fi recunoscatoare daca mi-ati spune despre ce este vorba si mai ales daca este un site gratuit si nu trebuie sa platesc nimic ca sa imi fac un cont.
Si daca aveti voi vreun cont si nu il mai folositi, as dori sa mi-l dati mie va rog mult... Daca aveti vreunul puteti sa imi trimiteti un mesaj privat.
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| frumusik96 a răspuns:

Buna da eu am cont dar nu pot sa ti-l dau pentru ca si eu am nevoie de el tot pentru teste si referate. Poti sa-ti faci cont cand vrei nu platesti nimic. Este un site super frumos si ai sa vezi ca o sa petreci mult timp pe el pentru ca sunt diferite activitati. Sper ca te-am ajutat