| emanuelrider a întrebat:

Care stie un site pe care sa ma pot uita la noul film cu pirati din caraibe numit,, Pirati din Caraibe pe ape si mai tulburi"lasati site sau sfaturi cum sa ma pot uita la film
mersi al

Răspuns Câştigător
| AL3XG0DB0Y a răspuns:

Sal scrie pe google filme online si dai pe un site oricare dupa aia intr-un colt (dreapta cred) va fi o casuta pe care scrrie ceva de genul cauta film dai click acolo si scrii numele filmului vot plsbig grinbig grinbig grinbig grin:d

2 răspunsuri:
| Alexeee a răspuns:

Scrie doar pe google filmul si gata, filmul trebuia sa apara acum