| SherKan19 a întrebat:

maine merg la un film 3d thinking si nu stiu la care, am de ales intre Priest sau Pirati din caraibe pe ape si mai tulburi ( 4 ) voi care ziceti k e mai misto, mai multe actiune ceva >:?

4 răspunsuri:
| Just4Joker a răspuns:

Daca preferi mai multa actiune, alege piratii din caraibe. Daca vrei senzatii de neuitat 100% garantat, alege Priest.

| aius a răspuns (pentru Just4Joker):

Eu cred ca piratii din caraibe e mult mai frumos actiune comedie aventura vizionare placuta

| Tailynne a răspuns:

Salut!
Eu am fost la Pirati din caraibe pe ape si mai tulburi, mi s-a parut foarte interesant filmul si foarte reusit, eu ti-l propun pe acesta. happy

| Liviu003 a răspuns:

Mie mi se pare mai multa actiune in Piratii din Caraibe, dar alegerea e ata tu alegi ce vrei!