| •.•°..::paffy::..•.•° a întrebat:

Ce ati alege intr-e : -Vizionarea filmului pirati din caraibe (pe ape si mai tulburi) sau -Bowling?

20 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| IIIx333III a răspuns:

Bowling... Piratii din Caraibe l-am vazut sambatalaughing

| Radioactive a răspuns:

Eu as alege "Piratii din Caraibe"...

| unCalutz a răspuns:

Piratii din Caraibe doar daca ii 3d daca nu Bowling

| VORTEX a răspuns:

Buna,eu as alege piratii din caraibe.bafta

| Nituallex93 a răspuns:

Eu unu as alege bowling.Am timp destul sa ma uit la film.

| ErrChan a răspuns:

As alege pirati din caraibe pe ape si mai tulburi.dar cand va iesi

| DamiPapucii a răspuns:

Pirati din caraibe super filmul.

| alexush a răspuns:

Bowling
filmu poti sa il vezi oricand

| oana_7303 a răspuns:

Film

| cookie_6708 a răspuns:

Eu zic sa te uiti la piratii din caraibe(pe ape si mai tulburi)e a 4-a parte, dar mai intai uita-te la celelalte 3, the curse of the black perl, at world's end, dead man's chest.asa le intelegi mult mai bine.

| Roshketz a răspuns:

Bowling.

| Gripa a răspuns:

Joc bowling in timp ce ma uit la film.Ha...is mai tare ca voi.

| fulgerul46 a răspuns:

Eu as alege pirati din caraibe pentru ca e aventura si distractie din cauza lui jack sparrow si bowlingul nu e asa interesan decat pe wii deci as alege pirati din caraibe

| Bobo03 a răspuns:

Sincer Bowling.

| Vasilina a răspuns:

Pirati din caraibe (pe ape si mai tulburi)big grin parerea mea...e un film superbig grin merita vazuthappy!

| mjforeverr a răspuns:

Piratii din caraibe(pe ape si mai tulburi)deoarece e cel mai tare film! Dintr-o multitudine de filme sigur as alege piratii deoarece e o experienta fantastica.Mai ales interpretarea lui Jack Parow(nu mai stiu cum se scrie numele)e fantastica.La bowling pot sa ma duc tot timpul.winking

| maryanu_8195 a răspuns:

Pirati din Caraibe. Merita VAZUT!

| thedread a răspuns:

Vizionarea filmului cu certitudine!

| Marish_7742 a răspuns:

Bowling 100%