| SalvatoreLeon a întrebat:

Care stiti Film,Serial cu Crime,Psihopati si in acelas timp si educativ sa contina si biologie,chimie,criminalistica gen Dexter? nu prea sunt sigur ca mai e ceva dar poate stiti Funda!
Ceva sa fie cat mai aproape de stilu Dexter si Hannibal

Pana acum am vazut asa :

Hannibal,Hannibal Rissing,Silence of the Lambs,Psycho, Saw, Casa celor 1000 de copuri,Chainsaw Massacre,Blitz,Tedd Bundy,Dahmer,Albert Fish, Jack Spintecatoru, Calaretul Fara Cap

Răspuns Câştigător
| adelina19 a răspuns:

CSI
NCSI
Nipt tuck, are pshihopati.
The good wife merge. succes

| SalvatoreLeon explică (pentru adelina19):

Aha mersi o sa ma uit sa vad am vazut trailerul parte interesant si l CSI si l Nip/Tuck dar arata si scenele cu aia cand ii omoara sau doar ce gaseste politia?

| adelina19 a răspuns (pentru SalvatoreLeon):

Nip/tuck e foarte detaliat. arata exact cum ii omoara. si operatiile la fel. uite-te la primul episod sa te convingi. bafta.

5 răspunsuri:
| beatrice9849 a răspuns:

Cel mai bun,amuzant,interesant, educativ si plin de actiune este 'NCIS-ancheta militara', dar are multe zezoane si inca mai apare.Mie imi place mult de tot.(mai este si NCIS-Los Angeles, dar nu este foarte interesant, are prea multa actiune si nu inveti nimic).
>il gasesti pe 'Vplay".

| maryus24 a răspuns:

Csi, csi miami, ncis, fringe

| splitt a răspuns:

The mentalist - egenial, ti-l recomand 100%