| sckymosul17 a întrebat:

Care sunt cele mai bune 3filme pe care le-ati vazut vreodata? Ale mele sunt: http://www.youtube.com/watch?v=VKyjhpXfk8w

3 răspunsuri:
| tinaHd a răspuns:

Faine ale tale.
a mele is:wrong turn, titanic, insidious da sunt super multe...care is fainewinking:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte greu de raspuns, am sa scriu 3 filme uimitoare dar sunt mult mai multe la fel de uimitoare.
Portretul lui Dorian Gray, Mansfield (parca versiunea din 2007 pare a-mi placea mai mult)
Tres metros sobre el cielo(filmul asta e ca si Rafaelo, mai presus de cuvinte)

| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Pai sunt multe ex:scarye movie, halloween, house of wax etc