| RAY a întrebat:

Care sunt cele mai tari comedi care leati vizionat?

13 răspunsuri:
| Cristine23 a răspuns:

Dumb and Dumber To
Paddington
Let's Be Cops
cele mai faine. vizionare placuta! happy

| RAY explică (pentru Cristine23):

Dumb and Dumber To, Let's Be Cops leeam vazut

| faramatania a răspuns:

The Hooligan Factory (2014),Life After Beth (2014),Moms' Night Out (2014),The Internship (2013),St. Vincent (2014),Alexander And The Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day (2014),Dumb & Dumber 1 și 2 (1994/2014),Merry Friggin' Christmas (2014/cu Robin Williams)

| suffarstar a răspuns:

Norbit,My,miself and Irene, The Mask, Ace ventura, Deuce Bigalow, Evan Almighty

| Hitback a răspuns:

Cea mai faina comedie mi s-a parut aia despre scrierea corecta a limbii romane.

| LuciWv a răspuns:

Toata seria Placinta Americana.
21 si 22 JumpStreet
Gardieni Galaxiei, mie mi s-a parut si car fi comedie, pe laga actiune si aventurawinking
Singur Acasa (1-3) cred ca-l sti.
Pfoa, nu prea mai stiu filme de comedie, nu-s fan, dar iti recomand seria Placinta Americana daca iti plac filmele cu "adolescenti mari".
Bafta

Răspuns utilizator avertizat
| BeAmazing a răspuns:

1. Think Like a Man Too
2. Let's Be Cops
3. 22 Jump Street

| Sucigan_Razvan_1999 a răspuns:

Un nebun in africa ace aventurierul
Stan si bran
Vacanta mare
Ora de varf
Singur acasa

| loma a răspuns:

Doua puicute albe
mrs doubtfire

| Danny1212 a răspuns:

Hoe Alone toate.

| Biia1212 a răspuns:

Expelled (2014) e foarte amuzant, mai ales pe la sfarsit. happy Il gasesti pe filmeHD. net

| FanTastiCuL95 a răspuns:

Norbit, Mai e mult pana ajungem?, Home alone 4 & 5, Placinta americana.