| ChAnGe32 a întrebat:

Filme comedi... tari pe care pot rade
funditahappy

6 răspunsuri:
| Lavy a răspuns:

Vampires suck

| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

~Un gigolo de 2 bani
~Trei puicute
~Gravidul
~Singura casa 1/2/3/4
~Norbit rolling on the floor la asta chiar m-am ras
~Masca
~Coana mare
~ Daddy day car

si cam atat imi amintesc big grin si inca ceva... sa sti ca nu am dat copy/paste de pe net, cum probabil o sa faca majoritatea celor care iti vor raspunde sigh ei pun la nimeriala toate filmele , dar eu chiar le-am vazut si am facut un efort sa mi le amintesc sad

deci, sper sa apreciezi winking

bafta

| coxx a răspuns:

Coana mare ii ft fain laughing rolling on the floor

| condreavaly a răspuns:

Cel mai bun film de comedie este dirty deeds. super fain sau parodia la spiderman

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Pai e un film la care am ras de la inceput pana la sfarsit rolling on the floor se numeste Baby Mama sau Moma laughing cauta si descarca-l laughing

| andtim a răspuns:

American pie(toate filmele), eurotrip, date movie, van wilder, sex drive, sleepover, the girl nextdoor, the hot chick, 17 again... si mai sunt o gramada big grin