| Scarabeul a întrebat:

Care sunt riscurile tehnicii reanimarii(Edo tensei) din animeul Naruto Shippuden?

4 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Se pare ca nu urmaresti povestea din manga.
Iti spun doar atat, este un risc, o va spune chiar Madara, ceva mai tarziu. Asa ca ai rabdare, daca nu, urmareste povestea din manga.winking

| KoNeTi a răspuns:

Pai Edo Tensei inseamna a invia mortii si Kabuto o sa invie toti mortii ( toti ninja legendari) pentru a castiga al 3-lea Mare Razboi Ninja. Dar Naruto iti dai seama ca o sa-l opreasca. Funda? happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru KoNeTi):

A intrebat care sunt riscurile, nu ce inseamna Edo Tenseiwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru KoNeTi):

A intrebat care sunt riscurile, nu ce inseamna Edo Tenseiwinking Vom afla in episodul urmator care sunt riscurilehee hee Bafta! big grin