| Roxanabuiltforsin a întrebat:

Care sunt serialele voastre favorite? ce vi se pare interesant la ele

4 răspunsuri:
| jomolino a răspuns:

Serialul meu preferat pe departe este Prison Break.Este genul de serial la care atunci cand te-ai pus pe fotoliu nu te mai poti ridica de pe el.Til recomand.
La mine la scoala cand le-am spus la colegi despre el toti au inceput sa se uite (inclusiv o profesoara happy )

| StevieBreakingBenjamin a răspuns:

Serialul meu favorit e Supernatural.Mai e si True Blood, Game of thrones, The walking dead.Sunt interesante pentru ca te ajuta sa evadezi din viata cotidiana.

| bernarddima a răspuns:

Pariu cu viata.E un film bun pentru generatia noastra

| AlexRex91 a răspuns:

Supernatural... numele spune despre ce e vorba... imi plac mai mult episodele vechi care erau de groaza ( unele)
Si CSI : New York pentru ca niciodata nu stii ce urmeaza sa se intample