| hermina08 a întrebat:

Care sunt toate partile din twilight? Puse in ordine. FUNDA

Răspuns Câştigător
| DeeaLuvU a răspuns:

1. Twilight
2.Twilight New Moon
3.Twilight Eclipse
4.Twilight Breaking Dawn(care a aparut pe la sfarsitul lui 2011)
5. Twilight Breaking Dawn part.2 (apare pe la sfarsitul lui 2012 cam asa)

3 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

1. "Twilight"
2. "New Moon"
3. "Eclipse"
4. "Breaking Dawn"

+

"The Short Second Life of Bree Tanner"

Sursa: http://en.wikipedia.org/wiki/Twilight_%28series%29 - sectiunea "Plot overview"

| lorrena97 a răspuns:

1. Twilight
2.Twilight New Moon
3.Twilight Eclipse
4.Twilight Breaking Dawn
5. Twilight Breaking Dawn part.2 ( inca nu a aparut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Twilight, New Moon, Eclipse, Breaking Dawn part 1, Breaking Dawn part2 (filme) carti: Twilight, New Moon, Eclipse, Breaking Dawn. B.D. a fost impartit in 2 deoarece e prea lung si compus pentru un singur film. In romana: Amurg, Luna Noua, Eclipsa, Zori de Zi happy