| Miza a întrebat:

Cine imi zice toate partile filmului Twilight in ordine are funda.big grin

Răspuns Câştigător
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

1. Twilight
2.Twilight New Moon
3.Twilight Eclipse
4.Twilight Breaking Dawn
5. Twilight Breaking Dawn part.2
:*

5 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Amurg,Luna noua, Eclipsa, Zori de zi (zori de zi are 2 parti).Pa, pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Twilight,New Moon, Eclipse, Breaking Dawn part 1, Breaking Dawn part2.
Te pup!

Răspuns utilizator avertizat
| kiduţa18 a răspuns:

Twilight (Amurg), New Moon (Lună Nouă), Eclipse (Eclipsă), Breaking Dawn (Zori de zi) partea I şi partea II. Există şi cărţi, poţi să le comanzi de pe net sau poţi să le cumperi de la librărie. Şi filmele le poţi vedea online, căutându-le pe Google. Dacă ai vreo nelămurire, dă-mi mesaj.

| Banyik_Ionutzz_1998 a răspuns:

1. Twilight
2.Twilight New Moon
3.Twilight Eclipse
4.Twilight Breaking Dawn
5. Twilight Breaking Dawn part.2