| BlueStar12 a întrebat:

Care sunteti fani Phineas si Ferb si ati vazut episodul cu Montagne Ruse Muzical. A observat cineva asta? http://fisierulmeu.ro/66C4MQEKUHQM/Candace-JPG.html Sper ca merge site-ul asta ca altul n-am gasit sa pun poza decat pe facebook dar acolo nu o puteti vedea.

2 răspunsuri:
| Samfuchs a răspuns:

Poi sincer eu ma uit la Phineas si Ferb dar zau ca nu stiu ce sunt cu fetele acelea. Uh ce crezi ca inseamna?

| BlueStar12 explică (pentru Samfuchs):

Mda...stiu ce inseamna, eram doar curioasa sa vad daca le-a mai vazut cineva.
Sunt cele doua Candace din viitor din episodul "Aiureala cuantica a lui Phineas si Ferb".