| kidi a întrebat:

Ce s-a intamplat cu actorii din phineas si ferb? Mai precis Candace, Phineas si Ferb?

Răspuns Câştigător
| DeniseBryella a răspuns:

"Acestia chiar au existat. Tot ce vedem la TV in desenele animate este absolut real. Diferenta este: Candace suferea de schizofrenie si isi imagina tot ce fratii ei faceau, de aceea, mereu cand ii spunea mamei ei, aceasta nu o credea. Phineas era bolnav de hiperactivitate si Ferb retardat.

Aceasta fata, dupa ceva timp, s-a sinucis si tot ce si-a imaginat a trecut in jurnalul ei in timp ce traia. Mama sa ia intrebat pe cei de la Walt Disney Picture daca pot face un program in memoria ei si asa a aparut desenul."

4 răspunsuri:
| SimonaCristina a răspuns:

Buna.
Cred ca ...au disparut...laughing
Cauta informatii pe site-ul Disney Channel happy
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

*melodie dramatică*

Au murit.

Mda, ştiu, e greu, dar vei trece peste.Trebuie doar să crezi şi se va îndeplini.Nu-ţi pierde speranţa.Totul va fi bine.

Ok...Nu ştiu despre ce vorbesc.

| SmartLier a răspuns:

Poate mai traiesc intr-un colt de rai.