| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a întrebat:

Careva dintre voi s-a uitat la filmul " Băieții din viața mea"? Ce părere aveți? Eu l-am vizionat dar nu am putut să stau până la final, până la urmă cum se încheie?

Răspuns Câştigător
| DarkOrbitMoon a răspuns:

E ok, eu l-am vazut acum cateva luni la tv. Mie mi-a placut.
Cat despre final dupa divorul lui Beverly, Jason nu-si mai vede tatal, pe Ray. Dupa ce implineste varsta majoratului, incepe sa-si caute tatal, decopera ca sta intr-o rulota impreuna cu cea de-a doua nevasta. Il roaga sa-si treaca casa pe numele lui, Ray e de acord, dar nu-l lasa sotia. Pana la urma reuseste sa semneze actele. Fata lui Fay se indragosteste de Jason si raman impreuna.
Cam asta e tot. laughing