| Roxii33 a întrebat:

Cat la % este de groaza filmul „ The Exorcist "? happy

10 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

"Cinemagia" il evalueaza aproape 90% :
http://www.cinemagia.ro/filme/the-exorcist-exorcistul-4786/

| xXxMeLexyxXx a răspuns:

-_- Nu conteaza cum il evalueaza alti tine de tine si la ce filme te-ai uitat.Mi-e mi s-a parut cam 80%

| faramatania a răspuns:

Slab,depăsit.

| Latinmoon a răspuns:

90% este de groaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aproape 65%, din punctul meu de vedere, chiar mai puțin.

| dani0822 a răspuns:

Multi spun ca este cel mai bun film de groaza din toate timpurile, totusi este un film foarte bine realizat tinand cont de faptul ca a fost facut in 1978.

| RockPassion94 a răspuns:

Cred ca procentul difera in functie de modul in care fiecare percepe filmul.
Unii-l considera mai horror, altii mai putin horror.

| Klaus666 a răspuns:

Mie mi s-a parut cam 60% horror

| xDBogdan a răspuns:

99,9% happy

| ttnt a răspuns:

The exorcist este intr-adevar un film horror care merita vizionat, deoarece este cosiderat piatra de emelie a filmelor horror alaturi de alien si the shining. spre deosebire de the shining care te sperie plin complexitate si prin ideile ascunse. The exorcist mizeaza pe fiorii de groaza declansati la la scene ce te tin in suspans 9 pe tot parcursul filmului apare o fata ferd e din neant ca te face sa te intrebi ce este ) astfel din punctul meu de vedera the exorcist merita 90- 93 % doza de groaza