| AntoniaIsabel1829 a întrebat:

din filmul "The exorcist", "Shutter", "Grave encounters" si "Prometheus" care ar fi cel mai de groaza si bun de vizionat? Dau funda! happy

8 răspunsuri:
| GabrielaIoana a răspuns:

Cred ca The exorcist.

| Purgatoriu a răspuns:

Daca vrei sa faci pe tine de frica uita-te la "The Exorcist".

| faramatania a răspuns:

Grave Encounters și apoi Shutter

| M25M a răspuns:

The Exorcist (originalul) sau Shutter(originalul asiatic)

| SimonaCristina a răspuns:

Buuuuna.happy
The exorcist este si cel mai vechi, si cel mai cunoscut, si cel mai de groaza, si cel mai bun de vizionat. happy
Imaginile te terifiaza...sad
Colegii mei au facut intr-o zi o farsa cu poza aleia, mi-au bagat-o in ghiozdan si m-am speriat de moarte... laughing
Deci...da.
Fundita? happy
Succes! laughing

| EmyEmyy a răspuns:

The exorcist e supeer de groaza la fel si Grave Ecounters, dar mai bine decat sa te uiti la Grave Ecounters mai bine te uiti la Grave Ecounters 2 big grin. E super tare. Bafta!

| Andra124 a răspuns:

The exorcist

| carmeniuly a răspuns:

Le-am vazut pe toate dar cel mi bun mi s-a parut the exorcist si grave encounters(daca vrei sa vezi filmul asta mai bine alegi varianta cenzutata)