| rrrrares33 a întrebat:

Care credeti voi ca este cel mai de groaza film?
Vreau sa va zic ca de groaza nu inseamna cu unu/una urata care apare asa incet. (The ring/exorcist)
Adica eu vreau un film gen scary maze game( sa apara chestii brusc pe ecran...)
Vreau sa ma uit cu doua fete si mi-au zis sa le sperii cu un film de groaza...
Ps: ce credeti de filmul The grudge

10 răspunsuri:
| Idc12345 a răspuns:

1.Paranormal Activity (1, 2,3, 4)
2.The Grudge
3.House of wax
Astea mi-au venit in minte acum dar mai sunt o gramada cu care poti sa sperii pe cineva.

| 0x11111051 a răspuns:

Пункт назначение 5

Iaca el este cel mai de groaza
Uita-te, si apoi o sa te temi o viata intreaga!

| Anonim0100 a răspuns:

Buna, the grudge e infricosator da, dar nu le vei speria asa usor. Trebuie sa vie sonoru da la maxim si sa fiti foarte concentrate acolo deci? Incearca house of wax ( casa de ceara) un film al naibi de bun si foarte terifiant. Succes cu speriatu!

| Future1234 a răspuns:

Sincer urasc House of wax.E gen vechi si pe mine, care nu sunt asa in varsta sa zic ca am vazut multe filme, nu m-a speriat deloc.Deci, iti recomand The cabin in the woods sau Sinister.Daa chiar vrei sa le sperii, filmele astea doua sunt perfecte

| Alle13c a răspuns:

The grudge. Uita-te la el! este bun daca vrei sa sperii fetele smug

| KinderashaXD a răspuns:

Merge si Saw happy

| Áçé_Áçé_Geo_1995 a răspuns:

The Grudge m-am uitat la filmul asta cu soramea si un var de al meu... sa fac pe mine laughing)) e super de groaza filmul!

| Mera_Gabi_1999 a răspuns:

Incearca house of wax...mie mi se pare bun.Si din cand in cand cand sunt foarte concentrate la film si e liniste fa ceva de genul "bau".Sau in timpul filmului, daca ai o masca ceva le spui ca te duci cutare si cand vii inapoi le sperii cu masca! crede-ma, la mine a functionat cu 3 colege

| Anaxox a răspuns:

Antichristhee hee