| raytheone a întrebat:

Cate ep are serialul turcesc dragoste si pedeapsa si pe ce site pot vedea de la ep 57 mai mult pls raspuns dau funda

Răspuns Câştigător
| Andreea_7940 a răspuns:

Le poti vedea pe Http://romania-inedit.3xforum.ro/......ceza_2010/ dar sunt doar episodele traduse difuzate in Romania.Inca se filmeaza...iar numarul episoadelor in total nu s-a spus.Murat Yildirim ( Savas in Dragoste si Pedeapsa) a spus intr-un interviu anul trecut ca proiectul " Dragoste si Pedeapsa" e prevazut sa dureze 2-3 ani.
In Turcia este un singur episod pe saptamana.am vazut pe youtube ep58...http://www.youtube.com/......ttp?/watch

1 răspuns: