| anamaria112208 a întrebat:

Cate episoade are serialul turcesc dragoste si pedeapsa; astept raspuns cat mai repede dau imediat fundita.

Răspuns Câştigător
16 răspunsuri:
| 1Q a răspuns:

Are 40 de episoade

| Madi_8495 a răspuns:

| Al3xandru_9065 a răspuns:

Eu pana acum am vazut 62 dar crec are sigur 65 sper ca te-am ajutat

| LysaLysa a răspuns:

Si eu ma uit, dar nu stiu cate episoade are! Uite un site unde are 43 de episoade, dar numai pana la 39 sunt complete cu toate partile :

http://dstoica.blogspot.com/2011/01/dragoste-si-pedeapsa-video-online.html

Sper ca te-am ajutat!

| LysaLysa a răspuns:

"Andreea", eu am spus doar ca pe acel site sunt doar 43 de episoade, dintre care 39 cu toate partile complete, dar sigur serialul are mai multe!

| blamefire a răspuns:

Cam 130...cam asa ceva.
stiu pentru ca se uita mama si bunica si asa cred ca e...mai cauta pe net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

59 seriale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am vaziut pina la 42 dar nu bcred ca se termina asa urit...ar fi tragic, sincer.

| katalinu26 a răspuns:

Aproximativ 70

| CorynutzaBeibi a răspuns:

Cred ca are 43 de episoade big grin

| CorynutzaBeibi a răspuns:

Pe net exista pana la 65 de episoade, scuze. nu 43 happy

| AllexiiiaTwist a răspuns:

Pe net sunt pana la episodul 65 ...As vrea si eu sa stiu.

| stasic a răspuns:

| denisuka_6255 a răspuns:

Dragoste si pedeapsa are 65 de ep nu 43 pentru ca eu am vaz pe net si erau numai 65 ep dar e un fil frumosbig grinbig grinbig grinbig grin

| ybagxela a răspuns:

Ai aflat cate ep are dragoste si pedeapsa?
de unde ai luat ep si pe ce site...

| Ferche_Andreyutza_1989 a răspuns:

94 de episoade cred happy