| anamaria112208 a întrebat:

Daca stie careva cate episoade are serialul turcesc dragoste si pedeapsa...va rog mult de tot...astept un raspuns cat mai repede.

1 răspuns:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Nu scrie nicaieri. Pe imdb am cautat, dar nu sunt trecute decat primele 17 episoade. Totusi am gasit ceva pentru tine
http://www.romaniarelease.net/dragoste-si-pedeapsa/
Aici sunt 59 de episoade, nu stiu daca sunt toate... acele puncte puncte imi dau impresia ca serialul este inca in filmari. Totusi avand in vedere ca este un fel de forum al impatimitilor acestui serial poti sa intrebi acolo.