| oDyenika a întrebat:

Cate episoade din serialul Pretty Little Liars sunt incluse in volumul 2 al acestei carti? dar vol3, 4,5- cate episoate? happy cine stie sa-mi raspunda, sigur va fi rasplatit cu o funda:* multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Sunt tare curios daca nu stii raspunsul corect, cum de stii pe cine sa rasplatesti? Poate eu n-am auzit in viata mea de acel serial, iti raspund 50 si tu imi dai funda asa...ca cica am stiut sa-ti raspund:O?

| oDyenika explică (pentru unknownn):

Nu sunt proasta sa stii happy imi dau si eu seama cand minte cineva.

| unknownn a răspuns (pentru oDyenika):

Asta face to face poate, dar prin scris crede-ma ca n-ai cum sa-ti dai seama daca minte, doar daca te ironizeaza.

| oDyenika explică (pentru unknownn):

Eu azi am terminat de citit primul volum si a fost inclus doar primul episod. si am dat 40 lei pe eastraight face si voiam sa stiu daca merita sa mai dau pe urmatoarele volume 400, asta doar daca sunt mai multe episoade. deci daca imi dadea cineva un raspuns gen: da, are al 2-lea vol. 20 de episoade de ex. imi dadeam seama ca minte. pentru ca mai mult de 3-4 sa zicem, nu cred ca are. in cel mai rau caz are 1. si nu o mai cumparhappy

| deeablonda23 a răspuns:

Eu le am pe primele 4. Am citit-o pe prima si pe a doua dar nu imi dau seama cam pana la ce ep ar fi deoarece serialul l-am vazut acum un an si...pe al 4-lea volum este o descriere cu lucruri care chiar nu au aparut in serial pana acum. Nu stiu exact?