| Ioanarri a întrebat:

Cate filme cu twilight au apărut?(îmi spuneți și titlurile)....Si ce alte seriale îmi recomandati înafară de The Vampire Diares și The Originals leam văzut deja

Răspuns Câştigător
| CristinaSNC a răspuns:

Twilight Saga Amurg, Twilight Luna Noua, Twilight Eclipsa, Twilight Zori de zi 1 si Zori de zi 2. Asta e seria filmelor.
Ca seriale poti sa incerci Teen Wolf.

1 răspuns:
| thewomaninwhite a răspuns:

Twilight are 5 parti:Twilight saga amurg, Twilight new moon, Twilight saga eclipse, Twilight breaking down 1 si 2. Un alt serial cu vampiri estw True Blood.