| paraciosul a întrebat:

Cate persoane pot sta pe un cont Netflix?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cu cel mai scump abonament pot să stea 4 dispozitive simultan, pentru nr de profile și persoane cu acces nu știu dacă există limită

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de cate persoane permite abonamentul tau!
Sunt abonamente de 1 persoana, doua sau mai multe. evident difera pretul!
Eu am abonament de 5 persoane si avem 4 locatii diferite cu 4 IP-uri diferite, netflixul functionand f bine la toti.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cum să stea pe el? Să aibă acces simultan de la IP diferite?

| AdrienWH a răspuns:

Salut! In functie de abonamentul ales, contul de Netflix poate fi folosit pana la 4 persoane (in caz daca ai abonamentul cel mai scump- 12 euro.
Preturile raportate la cati membri pot sa foloseasca contul simultan ar fi cam asa:

7.99 euro- o persoana
9.99 euro - doua persoane simultan
11.99 - patru persoane simultan