| IONY81 a întrebat:

La cate persoane pot da contul Netflix pentru a merge cat de cat bine? Am abonament de 9€

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dă la câți vrei tu dar simultan, se intră doar pe2 ecrane la rezoluție HD (poți viziona simultan pe 2 dispozitive, la rezoluție înaltă, dacă este disponibilă)

asta dacă ai abo de 10 (9, 99) EUR / lună

| Balalau95 a răspuns:

Una
mege numai pe doua device-uri simultan, deci daca dai la doua sau mai multe persoane, s-ar putea sa nu te poti uita pentru ca ceilalti ocupa cele doua ecrane