| CarlaRoberta a întrebat:

Cate volume contine The Vampire Diaries?

2 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

7 volume are,dar nu se compara cu serialul, este total diferit, eu sunt la volumul 6 si nu prea imi plac, dar mi-am cumparat si 7 daca tot am ajuns pana aici.

| CostacheSabina a răspuns:

Pana acum au aparut 7 volume: Trezirea, Lupta, Furia, Reuniunea, Intoarcerea: Caderea Noptii, Intoarcerea: Suflete Umbra si Intoarcerea: Miez De Noapte plus cele 3 volume numite Jurnalele lui Stefan. Stiu ca unul se numeste Sete de sange (al doilea) si celalalt Inceputurile (Primul). Al treilea nu stiu cum se numeste. Sper ca ti-am fost de ajutor. happy