| MadRaven a întrebat:

Caut cu disperare un anime și nu-mi pot aminti cum se numește. Mă uitasem la el acum vreo 5 ani. E cu un băiat cu părul șaten/brunet și o fată cu un păr mai puternic colorat, ori roșu ori roz, dar tind să cred că era roșu. Știu că nu era pur și simplu romance, era ceva gen acțiune și romance. Știu că la un moment dat el o sărută și el era genul tipic de bad boy. Acțiunea nu are loc la liceu sau ceva de genul
Nu-mi amintesc deloc acțiunea pentru că am văzut doar primul episod, dar acum mă macină...
Aveți vreo idee ce anime e?

11 răspunsuri:
| BlackRose03 a răspuns:

Kirarin Revolution?

| PumpkinDoll a răspuns:

MiraiNikki?

| MadRaven explică (pentru PumpkinDoll):

Nu, nu-i ăsta :'(

| Sukine a răspuns (pentru MadRaven):

Nu am habar despre ce anime vorbesti dar daca tot vrei unul vechi iti recomand Canon. E Romance, are mister si e si putin trist la final. E desenat intr-un stil dragut si vocile sunt adorabile.

| BlackRose03 a răspuns (pentru PumpkinDoll):

Daca ala din Mirai Nikki e badboy ma impusc

| PumpkinDoll a răspuns (pentru BlackRose03):

Mdaa...dupa ce am dat raspunsul mi-am adus aminte ca Yuki(parca Yuki era, nu?)e total diferitrolling on the floor

| Eduard_Sorin_1990_zpcN a răspuns:

Elfen Lied?
Sa vezi Orange

| MadRaven explică (pentru Eduard_Sorin_1990_zpcN):

Nu e nici Elfen Lied, l-am văzut de două ori laughing

| Eduard_Sorin_1990_zpcN a răspuns (pentru MadRaven):

Ai gusturi, imi place, ce sa zic...
nu vreau sa il vad ca plang iar

| Eduard_Sorin_1990_zpcN a răspuns (pentru MadRaven):

Vezi Orange sa plangi, owari no seraph, tokyo ghoul, aot, god eater, Monster, Aku no Hana, Seiren, psycho pass, am MAl daca vrei

| TrustMeNIbba a răspuns:

Cauta-l mai calm