| HarryPotterStupefy a întrebat:

Caut fani harry potter pentru a face u fanclub impreunahappyCine este interesat va rog sa raspundahappy a da si am o intrebare; sunt foarte noua pe aest site si nu stiu de ce toata lumea, la finalul intrebarilor spune ca da funda sau funda sau tot felul de alte funditelaughing

4 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Harry Potter are suficiente fancluburi, crede-ma. Nu are rost sa infiintezi altul, mai bine te-ai inscrie la unul ( http://www.harrypotterfans.com/ ).
Cat despre fundita, ea reprezinta raspunsul castigator la intrebarea ta. Daca acorzi aceasta "medalie" inseamna ca raspunsul respectiv ti-a placut sau te-a ajutat cel mai mult. O gasesti in dreapta fiecarui raspus (culoarea gri), iar daca dai click pe ea se face portocalie si declari castigatorul.
Numai bine!

| HarryPotterStupefy explică (pentru Diabolique):

Multumesc foarte mult. apropo, fanclub harrypotter

| Gagicaru a răspuns:

Esti inca vitica dar cu timpul o sa cresti si o sa devii v.ca si atuncea o sa intelegi ce e cu funda