| nuspuncinesunt2 a întrebat:

Buna! Sunt fata ..Caut si eu prieteni,persoane cu care as putea vorbi.
Sunt pe aici fani de Harry Potter,de Maneskin,nu stiu,oameni care vor sa discute?
Baieti, fete?
Cineva?

9 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Hey! Putem sa schimbam cateva mesaje daca doresti?

| dinaprilie a răspuns:

Cati ani ai?

| nuspuncinesunt2 explică (pentru dinaprilie):

Cautam persoane care vor sa vorbeasca cu mine, nu care sa intrebe de varsta.
Atat timp cat am preferat la profil sa nu imi pun varsta publica, e clar ca prefer sa o tin privata...
=(

| dinaprilie a răspuns (pentru nuspuncinesunt2):

Well, nu a vrut sa fie o ofensa. Doar ca... poate unii dintre noi suntem prea mari sau prea mici si nu in sensul ca suntem cu nasul pe sus. Sper ca intelegi. Daca crezi ca putem schimba info pe mesage.go, do it. I can talk various things, about various things. happy

| nuspuncinesunt2 explică (pentru dinaprilie):

That its good...
But I don't want to be judged just for my age. Honestly I'm pretty lonely and I don't really have anyone to talk to.
Classmates are insensitive, I don't have many friends... I'm antisocial, I also have anxiety.

| dinaprilie a răspuns (pentru nuspuncinesunt2):

Ok, so, if you wanna to give me a message with your email or something. Here is no place to talk endlessly. happy

| nuspuncinesunt2 explică (pentru nujcatoatesuntluate):

Crede-ma,nu stiu de ce am spus Harry Potter si Maneskin. laughing