| pickles a întrebat:

Caut numele unui film cu un om ce a facut o petrecere sa desprtit de sotia lui dupa aia s-a schimbat intr-o baba si a ajuns dadaca copiilor lui. iar baiatul se juca cu dinozauri de jucarie iar la sfarsit sia facut emisiunea lui imbracat tot in bunicuta. mi se pare ca era jucat filmul de Robin Williams dar nu stiu cum se cheama filmul.

mai am un film cu un om mai mic de statura ce isi impodobea casa cu tot feluri de lucruri de craciun. si la sfarsit a aprins prea multe luminite la casa lui si luminitele sau stins sau au explodat nu mai stiu.

cine raspunde primul si este corect ii dau fundoi si ceilalti care raspund dupa le dau vot

Răspuns Câştigător
| bebedin17 a răspuns:

Mrs doubtfire cu robin williams

celalalt film e posibil sa fie cu danny de vito Deck the halls

4 răspunsuri:
| BrokenAngel28 a răspuns:

Mrs.Doubtfire e primul... Funda?

| daniEL88 a răspuns:

Mrs. Doubtfire (1993) cu Robin Williams, iar al doilea Deck the Halls (2006) cu dany de vito

| Duda_1180 a răspuns:

Mrs. Doubtfire?

| spin3874 a răspuns:

D-na Doubtfire, taticul nostru trasnit poate