| Ingrid_Ingrid_1990 a întrebat:

Caut un film al carui nume nu il stiu si nici actorii. Filmul este horror si mai vechi. Actiunea se petrece intr-un fel de laborator ca o carantina.Acolo sunt inchise mai multe femei pentru un fel de experiment doar ca ele isi dau seama prea tarziu ca de fapt cand le expira timpul, mor deoarece vine un monstru dupa ele care face si el parte din experiment, timpul(ora la care vor muri) le este inscriptionat in piele(in carne) de cei de la laborator si se afla in zone in care ele nu pot vedea pana la un momentdat cand una dintre ele observa ea fiind si una din actritele principale. Spre sfarsit dupa ce mor restul femeilor, ultima ramasa(actrita principala) isi da seama ca unul dintre cei ce fac experimentul este sotul ei sau ceva de genul.

1 răspuns:
| Darius392 a răspuns:

Filmul asta se numeste "Experimentul fatal", mi-a placut foarte mult.
Funda?