| Ingrid_Ingrid_1990 a întrebat:

As dori sa aflu numele unui film horror in care toata actiunea se petrece intr-un fel de laborator unde sunt inchise mai multe femei si care rand pe rand sunt ucise de un mostru care face parte dintr-un experiment din acel laborator. Fetele mor la o anumita ora pentru ca li se inscriptioneaza in piele data si ora insa ele observa prea tarziu acest lucru. La sfarsit actrita din rolul principal, care supravietuieste, afla ca si ea a fost implicata de fapt si ca cel pe care l-a omorit era de fapt sotul el.

Va rog sa ma ajutati daca stiti. Va multumesc.

1 răspuns:
| noktambul a răspuns:

Dar nu ai prefera un film in care toate fetele erau regulate in loc sa fie ucise?