| fancykkk a întrebat:

nu stiti cumva numele la un film in care niste femei mor la o anumita ora pentru ca li se inscriptioneaza in piele ora la care vor murii. la ora respectiva le omoara un monstru sau ce e acela si la sfarsit actrita principala afla ca cel care a pus la cale toate acestea era sotul ei. Multumesc

4 răspunsuri:
| DrunkenRat a răspuns:

Am auzit de One Missed Call, dar nu se inscriptioneaza data pe corpul victimei ci in telefonul acesteia. laughing Ahh... cum filmele de groaza pot avea toate aceiasi structura...

| fancykkk explică (pentru DrunkenRat):

Hmmm...vai fac cinste daca ma ajuta cineva... daca nu pierd un pariu important de totlaughing)

| fancykkk explică (pentru DrunkenRat):

Rog pe oricine care stie sa ma ajute...fac cinstebig grin

| sandutz96 a răspuns:

In Time